Na šoli izvajamo projekt TRAJNOSTNA MOBILNOST V OŠ – Gremo peš s kokoško Rozi. Znotraj projekta bomo od 16. 9. do 22. 9. 2020 izvedli dejavnost »Evropski teden mobilnosti«, ki ima letos slogan »IZBERI ČISTEJŠI NAČIN PREVOZA«.

Od 16. 9. do 22. 9. 2020 bodo vsi prevozi organizirani do zbornega mesta. Vsi učenci in učenke bodo iz teh lokacij v spremstvu učiteljev šli peš v šolo.

V tem tednu bodo v dopoldanskem času sledile različne aktivnosti:

• Učenci bodo v okviru predmeta ŠPORT izvajali dejavnosti (kolo, skiro, rolka, rolerji).
  • Učenci bodo likovno ustvarjali na ulicah Mute in si dopoldneve popestrili z igricami.
    Spoštovani starši, učenke in učenci, dnevi od 16. do 22. 9. 2020 bodo namenjeni gibanju. Pustimo avtomobile doma, sedimo  na kolo ali pa gremo peš – storimo nekaj za svoje telo in zdravje.

Ravnateljica: Anita Ambrož, prof.