Dragi učenci, spoštovani starši.

Počitnice se počasi zaključujejo in kmalu se vidimo v šoli. Posebnost šolskega leta, ki je pred nami je že njegov začetek. V šolo boste prišli vsi učenci, a smo v šoli poskrbeli za upoštevanje navodil NIJZ v zvezi s korona virusom. V počitnicah smo analizirali ankete učiteljev, staršev in učencev in se na osnovi tega odločili za organizacijo pouka, ki bo nudila učencem največ kvalitetnega učenja na vseh področjih ob priporočenih omejitvah. Pri načrtovanju dela pa smo upoštevali tudi navodila iz okrožnic Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Skupaj nam je uspelo uspešno zaključiti lansko šolsko leto, ki je bilo zaradi virusa zelo posebno in zanimivo. Veliko smo se  naučili in ta izkušnja naj nam bo izziv, da v prihajajočem šolskem letu še kaj izboljšamo v korist učencev.

Verjamem, da le profesionalna in spoštljiva komunikacija med nami vsemi, pripomore k uspešnosti in zadovoljstvu Vašega otroka in našega učenca.

S sodelovanjem in dobro voljo zakorakajmo novim šolskim dogodivščinam naproti.

Ravnateljica Anita Ambrož, prof.