Spoštovani starši, dragi učenci.

V ponedeljek, 25. 5. 2020 se z učenci posebnega programa osnovne šole s prilagojenim programom zopet srečamo v šoli. Na naše ponovno srečanje smo se dobro pripravili in zelo se veselimo, da bo pouk lahko stekel, ob upoštevanju navodil NIJZ-ja in smernicah MIZŠ.
Zapisali smo pravila, ki jih bomo vsi deležniki v šoli upoštevali in so objavljena na tej strani.
Vas spoštovani starši prosim, da se o zapisanem pogovorite z Vašimi otroki.
Vsi zaposleni na OŠPP Muta se zelo veselimo ponovnega prihoda učencev v šolo.

Vam dragi učenci pa želim, da se zdravi in z nasmehom vrnete v ponedeljek v šolo. Z dobro voljo in nasmehom vas pričakujemo tudi mi.

Ravnateljica: Anita Ambrož

IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V ŠOLO

Pravila ravnanja v OŠ Muta v času razbremenitvenih ukrepov epidemije COVID – 19

Prevoznik bo poskrbel za izvajanje navodil za prevoz potnikov za čas koronavirusa.