Spoštovani starši,

obveščamo Vas, da bo pouk v dnevih od 16. 3. 2020 do 29. 3. 2020 na Osnovni šoli Muta (OŠPP) potekal na daljavo.
Vsi učenci bodo od ponedeljka dalje dobivali navodila, delovne liste, naloge … za posamezne predmete po urniku.

Strokovni delavci v šoli se bomo potrudili, da bomo vse ure pouka realizirali v skladu z učnim načrtom. Pri realizaciji učnih vsebin pa potrebujemo tudi pomoč staršev pri spodbudi in nadzoru učencev nad delom doma. Z učenci se pogovorite tudi o odgovornosti glede opravljanja učenja doma in sodelovanju z učitelji.

Če bomo realizirali učne vsebine, nam pouka ne bo potrebno nadomeščati.

Vpis devetošolcev v srednjo šolo se bo izvedel po vrnitvi v šolo.

V želji, da ostanete zdravi, Vas lepo pozdravljam in Vam želim vse dobro!

Anita Ambrož, prof.